Zestawy 

Zestawy dla najmłodszych dzieci, przedszkolaków i uczniów

Wygodnie zestawy przyborów szkolnych, plastycznych i do pisania, przeznaczone dla najmłodszych dzieci, przedszkolaków i uczniów. Wybraliśmy dla Państwa najlepsze produkty i stworzyliśmy gotowe zestawy, dostosowane do wieku i potrzeb dziecka.

Czytaj dalej >

Dla najmłodszych dzieci od 2 lat (czasem już od 1. roku życia)

Pierwszy zestaw przyborów do rysowania jest przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 1. rok życia. Wybraliśmy grube kredki Woody 3w1, czyli kredki zwyczajne, akwarelowe i woskowe w jednym. Można nimi również rysować na szkło lub na twarzy. Dla najmłodszych dzieci jest dedykowana książka z rymowankami Wierszyki dla Małych Odkrywców, a do ich uzupełnienia najlepiej wybrać ergonomiczne kredki z wypustkami lub ołówki z wypustkami.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym

Dla dzieci w wieku 5 lat i wyżej warto wybrać ołówek ergonomiczny o trójkątnym przekroju wraz z wkładami, ołówki z wypustkami i ergonomiczne kredki z wypustkami. Do tego można dorzucić flamastry z chowającą się końcówką. Takie flamastry uczą dzieci delikatnie używać przyborów do pisania, ponieważ przy zbyt silnym naciskaniu na papier końcówka się chowa i flamaster przestaje pisać. Dla dzieci polecamy także zestaw Zadania dla Przedszkolaka. Przygotowanie do szkoły oraz Grę w literki.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

Nasze pozostałe projekty: