Blisko

10 wskazówek dla chłopców na temat dojrzewania, dziewczyn i seksu

0/5
(Liczba ocen 0)

Tym razem w trochę komiksowej formie z wieloma ilustracjami, ponieważ nie chcemy Was, drogie chłopaki, zamęczać czytaniem.

More details

DOSTĘPNY > 5 ks

Jesteśmy wydawcą

CENA: 45,00 zł

szt.

Poruszana tematyka jest poważna, ale styl książki jest lekki a teksty z życia wzięte. W książce ponownie spotykamy się z Tomkiem i Lilką, rodzeństwem, które znamy z poprzednich dwóch książek. Tylko mama, cierpliwa przyjaciółka dziewczyn z książki „Czego nie dowiesz się od koleżanek...”, w opowieści o dojrzewaniu Tomka zmienia się w mamę-cerbera. Ale i tak można wyczuć z ich rozmów, że się szanują, słuchają i chcą się porozumieć, zrozumieć i pomóc sobie nawzajem..

Hattrick w edukacji seksualnej!

Trzecia publikacja MUDr. Jany Martincovej i zespołu jej współpracowników wydawnictwa Babyonline z zakresu edukacji seksualnej.
Po książce dla najmłodszych "Mamo, jak przyszedłem na świat?" (2010, wersja polska 2019) oraz książce dla nastolatek "Czego nie dowiesz się od koleżanek o seksie, zdrowiu i makijażu" (2016, wersja polska dostępna w 2020 r.) w listopadzie 2018 światło dzienne ujrzała książka dla nastoletnich chłopców (polska wersja 2019).

Spis treści książki:

•    Jak zmienia się ciało w okresie dojrzewania
•    Dlaczego rosnę i co sprawia, że staję się mężczyzną
•    Higiena
•    Ruch i ćwiczenia
•    Jak nie umrzeć z głodu
•    Seks i relacje partnerskie
•    Jak uniknąć przypadkowej ciąży. Antykoncepcja
•    Jak uniknąć chorób - bezpieczny seks
•    Moja dziewczyna jest w ciąży! Co robić?
•    Jak zrobić wrażenie na dziewczynie i w towarzystwie?

PL_VICE O JANE_KNIHY_PROCHYTREHLAVICKY k

„Każde dziecko powinno opuszczać swój dom rodzinny obdarzone informacjami na temat swojego dojrzałego ciała, związków i bezpiecznych zachowań seksualnych. Edukacja seksualna powinna przede wszystkim odbywać się w domu", twierdzi Jana Martincová, popularyzatorka medycyny i wiedzy o zdrowiu, która propaguje tę ideę już od wielu lat. Do głównych tematów, którymi zajmuje się w ramach swojej działalności, należy właśnie edukacja seksualna i edukacja przedszkolna realizowana w rodzinie (więcej na www.dlamalychodkrywcow.pl, www.janamartincova.pl i www.babyonline.cz), a także medycyna anti-aging.

Rozmowy o seksie z najmłodszymi i edukacja seksualna dla nastolatków - książki Jany Martincovej i zespołu współpracowników wydawnictwa Babyonline

O edukacji seksualnej w programie "Sama w domu" (2019)

Mogłoby Cię zainteresować:

  • Dla nastolatków

  Przewodnik dla nastoletniej, nowoczesnej dziewczyny. O wszystkim, co chcę, aby wiedziała moja córka. Nie tylko w kwestii swojego ciała, dojrzewania i edukacji seksualnej, ale także o tajnikach makijażu, gotowaniu i ćwiczeniach.

  45,00 zł
  Kup teraz
  • Edukacja seksualna dla najmłodszych

  Książka "Mamo, jak przyszedłem na świat?" powstała na podstawie wspólnych rozmów matki-lekarki z 5-letnim synem.W nowoczesny, prosty, delikatny, a jednocześnie zgodny z prawdą i pełny miłości sposób odpowiada na pierwsze pytania dzieci m.in. skąd się wzięły na świecie.Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  39,00 zł
  Kup teraz

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

Nasze pozostałe projekty: