Przybory do pisania 

Wybór właściwych przyborów do pisania jest, podobnie jak wybór tornistra i piórnika, bardzo ważny i nie warto na tym oszczędzać za każdą cenę. Właściwe pióro i ołówek są szczególnie ważne zwłaszcza dla pierwszoklasistów, ponieważ niewłaściwe i złej jakości przybory mogą przyczynić się do wypracowania złych nawyków przy pisaniu. Pierwszoklasiści zaczynają zwykle naukę pisania używając ołówka, po upływie około pół roku przechodzą na pióro.

Jakie przybory do pisania warto wybrać?

Czytaj dalej >
 1. Przybory do pisania o ergonomicznym, trójkątnym przekroju lub przybory do pisania STABILO z antypoślizgowymi wypustkami na palce
 2. Odpowiednio grube przybory, aby palce nie zachodziły na siebie
 3. Ołówki z niełamiącym się wkładem

Zdecydowanym przebojem jest ergonomiczny trójkątny kształt ołówków i piór STABILO, które zaprojektowane są tak, aby ręka układała się na nich w odpowiedni sposób. W zestawie jest również specjalna temperówka do ołówków.
Jak dobrać odpowiednie przybory do wieku dziecka? W naszym sklepie oferujemy starannie wybrane przybory do pisania marki STABILO, PILOT i KOH-I-NOOR.

Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

  • Edukacja seksualna dla najmłodszych

  Książka "Mamo, jak przyszedłem na świat?" powstała na podstawie wspólnych rozmów matki-lekarki z 5-letnim synem.W nowoczesny, prosty, delikatny, a jednocześnie zgodny z prawdą i pełny miłości sposób odpowiada na pierwsze pytania dzieci m.in. skąd się wzięły na świecie.Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  39,00 zł
  Kup teraz
  • Dla nastolatków

  Tym razem w trochę komiksowej formie z wieloma ilustracjami, ponieważ nie chcemy Was, drogie chłopaki, zamęczać czytaniem.

  45,00 zł
  Kup teraz

Nasze pozostałe projekty: