Pióra kulkowe i wieczne 

  • 1. klasa

  Idealne pióro do nauki pisania i właściwego sposobu trzymania. Odpowiednia długość i średnica pióra i jego lekkość nie powodują bólu i drętwienia ręki dziecka w trakcie pisania. Ułatwia precyzyjne pisanie bez robienie kleksów.

  26,50 zł
  Kup teraz
  • 1. klasa

  Idealne piór do nauki pisania i właściwego sposobu trzymania. Odpowiednia długość i średnica pióra i jego lekkość nie powodują bólu i drętwienia ręki dziecka w trakcie pisania. Ułatwia precyzyjne pisanie bez robienie kleksów.

  27,00 zł
  Kup teraz
 • G2 to długopis żelowy z mechanizmem wciskania, który łączy w sobie ciekawy design i zaawansowaną technologię.

  9,50 zł
  Kup teraz
  • Ergonomiczny kształt, mechanizm wciskania

  Nadąża za Tobą! Wystarczy nacisnąć i pisać! Pióro Acroball jest doskonałe do pisania notatek, uwag, podpisów i oczywiście dłuższych tekstów. Jego zaletą jest ergonomiczny kształt, mechanizm wciskania i tusz pozwalający na gładkie, płynne pisanie, w szkole, biurze czy w domu.

  8,50 zł
  Kup teraz
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

  • Edukacja seksualna dla najmłodszych

  Książka "Mamo, jak przyszedłem na świat?" powstała na podstawie wspólnych rozmów matki-lekarki z 5-letnim synem.W nowoczesny, prosty, delikatny, a jednocześnie zgodny z prawdą i pełny miłości sposób odpowiada na pierwsze pytania dzieci m.in. skąd się wzięły na świecie.Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  39,00 zł
  Kup teraz
  • Dla nastolatków

  Tym razem w trochę komiksowej formie z wieloma ilustracjami, ponieważ nie chcemy Was, drogie chłopaki, zamęczać czytaniem.

  45,00 zł
  Kup teraz

Nasze pozostałe projekty: