Blisko

Przybory plastyczne 

W naszej bogatej ofercie mamy przybory plastyczne dla dzieci do zabawy w domu i na zajęcia do szkoły. To produkty bardzo dobrej jakości marki STABILO i KOH-I-NOOR do różnych technik plastycznych.

Kredki STABILO i KOH-I-NOOR

Trójkątne kredki STABILOkredki akwarelowe KOH-I-NOOR – profesjonalne kredki, którymi narysowano ilustracje do wszystkich książek dla dzieci z serii Dla Małych Odkrywców wydawnictwa Babyonline.

Jeżeli Twojemu dziecku ciągle łamią się kredki, albo trzeba je często temperować, czas to zmienić!

Czytaj dalej >

Wystarczy wybrać trójkątne kredki STABILO ze specjalnym klejonym grafitem, odporniejszym na złamania, które wystarczy tylko zaostrzyć, co zajmie dziecku najwyżej 5 minut dziennie. Jakich i ile kredek będzie potrzebować dziecko w pierwszej klasie? Na początek polecamy ergonomiczne kredki STABILO, które są wprawdzie trochę droższe, ale mają specjalne antypoślizgowe wypustki. Dostępne są zestawy dla dzieci praworęcznych i leworęcznych. Warto również kupić grube trójkątne kredki STABILO, np. w praktycznym zestawie 15 kolorów. Cienkie trójkątne kredki sprawdzą się w wyższych klasach, choć wiele dzieci woli już w tym okresie rysować kolorowymi piórami ścieralnymi lub flamastrami – np. cienkopisami STABILO point 88 Zebrui.

Farby akwarelowe, farby temperowe

Obok szerokiej oferty świetnych kredek mamy również materiały potrzebne do tzw. „mokrych” technik – farby akwarelowe, farby temperowe, farby akwarelowe anilinki KOH-I-NOOR, które pozwalają uzyskać specjalny efekt artystyczny. W zestawie farb akwarelowych jest 12 kolorów, w zestawie farb temperowych 10. Mieszając ze sobą podstawowe kolory farb temperowych można uzyskać niezliczoną ilość odcieni. W ofercie nie brak oczywiście pętli różnych grubości, które przydadzą się przez wszystkie lata nauki szkolnej.

Pastele, węgle

W wyższych klasach, w szkołach średnich lub na kółkach plastycznych tworzy się prace w bardziej zaawansowanych technikach artystycznych, w których wykorzystuje się pastele suche, pastele olejnetusze kreślarskie lub węgiel.

Kreda chodnikowa, plastelina

W ofercie przyborów plastycznych nie brakuje również materiałów do zajęć na wolnym powietrzu – kred chodnikowych – lub plasteliny do zabawy w domu i w szkole.
 

Kredki woskowe

Kredki woskowe w opakowaniu zawierającym 12 kredek.

Flamastry

W kategorii flamastrów można znaleźć wiele różnych produktów, np. ergonomiczne flamastry trójkątne lub grube, niemal niezniszczalne flamastry STABILO z grubą końcówką, która chowa się, kiedy dziecko za mocno naciska flamastrem na papier. Dostępne są w zestawach po 8 i 12 kolorów. Większy zestaw dostępny jest także w specjalnym plastikowym pudełku. Dla dzieci, które często gubią nakrętki flamastrów, idealnym rozwiązaniem są flamastry Cappi z nakrętkami na sznurku. Wśród starszych dzieci i dorosłych hitem są cienkopisy STABILO point 88 Zebrui.

Jeżeli nie macie Państwo czasu szukać informacji, jakie przybory wybrać dla dziecka do szkoły, gdzie je skompletować, proponujemy skorzystać z naszego gotowego zestawu przyborów plastycznych, który zawiera wszystko, czego dziecko będzie potrzebować.

Świetnym wynalazkiem jest ergonomiczny, trójkątny kształt kredek i flamastrów STABILO, który ułatwia wyrabianie prawidłowego nawyku trzymania przyborów do pisania i rysowania.

Przybory plastyczne dla najmłodszych

Dla dzieci do lat 5 polecamy bardzo grube kredki Woody 3w1 do rysowania w trzech różnych technikach. To kredki zwyczajne, pastelowe i woskowe w jednym.

Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

Nasze pozostałe projekty: