Grube trójkątne kredki STABILO Trio

0/5
(Liczba ocen 0)

Doskonałe drewniane kredki o nasyconych kolorach dla dzieci, które uwielbiają rysować!

More details

DOSTĘPNY

CENA: 20,00 zł

szt.

Grube trójkątne kredki STABILO Trio to drewniane kredki wysokiej jakości o nasyconych i żywych kolorach dla dzieci, które uwielbiają rysować.

Jeżeli twoje dziecko lubi rysować i kolorować, gorąco polecamy kredki STABILO Trio - grube kredki o trójkątnym przekroju. Są zaprojektowane w taki sposób, aby dzieciom dobrze się je trzymało i od początku uczyły się poprawnego trzymania przyborów do pisania.

Kredki są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów.

Proces rysowania i kolorowania sprawia dzieciom więcej radości, ponieważ trójkątny kształt wymusza poprawny sposób trzymania przyboru, dzięki czemu dziecku nie męczy się ręka.

Dostępne są w plastikowym opakowaniu po 12 sztuk, lub w praktycznym, bardziej wytrzymałym pudełku z tworzywa sztucznego po 15 sztuk.

Jeżeli możesz wybierać, wybieraj jakość!

Mogłoby Cię zainteresować:

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

  • Edukacja seksualna dla najmłodszych

  Książka "Mamo, jak przyszedłem na świat?" powstała na podstawie wspólnych rozmów matki-lekarki z 5-letnim synem.W nowoczesny, prosty, delikatny, a jednocześnie zgodny z prawdą i pełny miłości sposób odpowiada na pierwsze pytania dzieci m.in. skąd się wzięły na świecie.Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  39,00 zł
  Kup teraz
  • Dla nastolatków

  Tym razem w trochę komiksowej formie z wieloma ilustracjami, ponieważ nie chcemy Was, drogie chłopaki, zamęczać czytaniem.

  45,00 zł
  Kup teraz

Nasze pozostałe projekty: