Kredki STABILO Woody 3 in 1 dla najmłodszych

0/5
(Liczba ocen 0)

Kolorowe kredki zwyczajne, pastelowe i woskowe w jednym!

More details

DOSTĘPNY

CENA: 47,00 zł

szt.

Kredki STABILO Woody 3 in 1 to kredki zwyczajne, pastelowe i woskowe w jednym!

To grube, masywne kredki, których można używać do różnych technik rysowania. Dzięki swojej budowie są idealne dla małych dziecięcych rączek. Można nimi rysować na papierze, kartonie, szkle, metalu, drzewie czy nawet na kaloszach.

Ich grubość jest idealna dla dziecięcych rąk. Niełamiące się grafitowe wkłady XXL o grubości linii pisania 10 mm zapewniają doskonałe pokrycie dużych powierzchni rysowania i można nimi wykonywać rysunki w kilku technikach.

Dzieci je uwielbiają, a rodzicie nie muszą się obawiać, ponieważ można je łatwo zmyć wodą z mydłem lub z płynem do mycia naczyń z rąk i wszystkich gładkich powierzchni.
Grafit zawiera osiem razy więcej pigmentu niż klasyczna kredka, nie łamie się i pozwala na baaaaaardzo długie rysowanie nawet bardzo dużych dzieł: grubym grafitem wszystko można szybko i łatwo pokolorować.

Dostępne są zestawy po 6 lub 10 sztuk z temperówką.

Rozgrzewka rąk przed rysowaniem i pisaniem


Jak poprawnie trzymać kredkę albo pióro

Mogłoby Cię zainteresować:

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

  • Edukacja seksualna dla najmłodszych

  Książka "Mamo, jak przyszedłem na świat?" powstała na podstawie wspólnych rozmów matki-lekarki z 5-letnim synem.W nowoczesny, prosty, delikatny, a jednocześnie zgodny z prawdą i pełny miłości sposób odpowiada na pierwsze pytania dzieci m.in. skąd się wzięły na świecie.Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  39,00 zł
  Kup teraz
  • Dla nastolatków

  Tym razem w trochę komiksowej formie z wieloma ilustracjami, ponieważ nie chcemy Was, drogie chłopaki, zamęczać czytaniem.

  45,00 zł
  Kup teraz

Nasze pozostałe projekty: