Rekomendowany zestaw przyborów plastycznych do szkoły

0/5
(Liczba ocen 0)

Zestaw zawiera: farby akrylowe, farby temperowe, trójkątne kredki woskowe, trójkątne grube kredki STABILO Trio, trójkątne flamastry STABILO Trio A-Z, plastelinę szkolną, zestaw okrągłych pędzli oraz zestaw płaskich pędzli.

More details

DOSTĘPNY

CENA: 84,00 zł

szt.

Zestaw wybranych, rekomendowanych przyborów szkolnych.

Wybór właściwych przyborów szkolnych jest, podobnie jak wybór tornistra i piórnika, bardzo ważny i nie warto na tym oszczędzać za każdą cenę. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza dla pierwszoklasistów, ponieważ niewłaściwe i złej jakości przybory mogą przyczynić się do wypracowania złych nawyków przy pisaniu. Dotyczy to przede wszystkim:

 • Piórnika - porządny, który wytrzyma 3 lata, czy gorszej jakości, który trzeba będzie wymieniać co roku
 • Kredek - kredki Stabilo są niełamiące więc wystarczy je tylko raz na jakiś czas zaostzyć. U zwykłych kredek połowa kredki zniknie w struganiu, ponieważ wkłady często się łamią.

Zestaw zawiera:

Nie każdy nauczyciel tego wymaga, ale rekomendujemy dokupić również czarny tusz oraz naturalny węgiel do rysowania.

Wszystkie produkty, które są zawarte w zestawie, można oczywiście kupić indywidualnie, według własnej potrzeby.

Mogłoby Cię zainteresować:

  • Wystarczy wygumować

  Zestaw zawiera: Ergonomiczny ołówek z wypustkami 3 szt., Ergonomiczny ołówek STABILO Easyergo 3.15, Zapasowe grafity do ołówków STABILO EASYergo 3.15, Temperówkę Easy sharpener

  69,00 zł
  Kup teraz
  • Wystarczy wygumować

  Zestaw zawiera: Ergonomiczny ołówek z wypustkami 3 szt., Ergonomiczny ołówek STABILO Easyergo 3.15, Zapasowe grafity do ołówków STABILO EASYergo 3.15, Temperówkę Easy sharpener, Ergonomiczne pióro kulkowe STABILO Easy Original, Wymienne wkłady do pióra STABILO Easyoriginal 0,5 mm.

  99,00 zł
  Kup teraz

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

  • Edukacja seksualna dla najmłodszych

  Książka "Mamo, jak przyszedłem na świat?" powstała na podstawie wspólnych rozmów matki-lekarki z 5-letnim synem.W nowoczesny, prosty, delikatny, a jednocześnie zgodny z prawdą i pełny miłości sposób odpowiada na pierwsze pytania dzieci m.in. skąd się wzięły na świecie.Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  39,00 zł
  Kup teraz
  • Dla nastolatków

  Tym razem w trochę komiksowej formie z wieloma ilustracjami, ponieważ nie chcemy Was, drogie chłopaki, zamęczać czytaniem.

  45,00 zł
  Kup teraz

Nasze pozostałe projekty: