Moje pierwsze przybory do rysowania (2 - 5 lata) mały zestaw

0/5
(Liczba ocen 0)

Zestaw zawiera: Flamastry STABILO Trio Scribbi 8 szt. oraz kredki Woody 3 w 1, 6 kredek wraz z temperówką.

More details

DOSTĘPNY

CENA: 94,00 zł

szt.

Moje pierwsze przybory do rysowania (2 - 5 lat), mały zestaw

Zestaw przyborów do rysowania dla najmłodszych dzieci w wieku od 2 do 5 lat, składający się ze sprawdzonych produktów STABILO!

Zestaw zawiera:

Zaoszczędzisz 3 zł oraz czas na szukanie pojedynczych produktów!

Mogłoby Cię zainteresować:

  • Wystarczy wygumować

  Zestaw zawiera: farby akrylowe, farby temperowe, trójkątne kredki woskowe, trójkątne grube kredki STABILO Trio, trójkątne flamastry STABILO Trio A-Z, plastelinę szkolną, zestaw okrągłych pędzli oraz zestaw płaskich pędzli.

  84,00 zł
  Kup teraz
  • Wystarczy wygumować

  Zestaw zawiera: Ergonomiczny ołówek z wypustkami 3 szt., Ergonomiczny ołówek STABILO Easyergo 3.15, Zapasowe grafity do ołówków STABILO EASYergo 3.15, Temperówkę Easy sharpener

  69,00 zł
  Kup teraz
  • Wystarczy wygumować

  Zestaw zawiera: Ergonomiczny ołówek z wypustkami 3 szt., Ergonomiczny ołówek STABILO Easyergo 3.15, Zapasowe grafity do ołówków STABILO EASYergo 3.15, Temperówkę Easy sharpener, Ergonomiczne pióro kulkowe STABILO Easy Original, Wymienne wkłady do pióra STABILO Easyoriginal 0,5 mm.

  99,00 zł
  Kup teraz

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

  • Edukacja seksualna dla najmłodszych

  Książka "Mamo, jak przyszedłem na świat?" powstała na podstawie wspólnych rozmów matki-lekarki z 5-letnim synem.W nowoczesny, prosty, delikatny, a jednocześnie zgodny z prawdą i pełny miłości sposób odpowiada na pierwsze pytania dzieci m.in. skąd się wzięły na świecie.Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  39,00 zł
  Kup teraz
  • Dla nastolatków

  Tym razem w trochę komiksowej formie z wieloma ilustracjami, ponieważ nie chcemy Was, drogie chłopaki, zamęczać czytaniem.

  45,00 zł
  Kup teraz

Nasze pozostałe projekty: