Ergonomiczne pióro STABILO Easy Original do nauki pisania

0/5
(Liczba ocen 0)

Idealne pióro do nauki pisania i właściwego sposobu trzymania. Odpowiednia długość i średnica pióra i jego lekkość nie powodują bólu i drętwienia ręki dziecka w trakcie pisania. Ułatwia precyzyjne pisanie bez robienie kleksów.

More details

DOSTĘPNY

CENA: 26,50 zł

szt.

Ergonomiczne pióro STABILO Easy original to idealne pióro dla wszystkich uczniów od 6. aż do 18. roku życia

Kształt pióra STABILO EASY original zapewnia poprawny sposób trzymania i pisania. Gumowy uchwyt na kciuk i palec wskazujący zapobiega ześlizgiwaniu się palców. Wymusza odpowiednie, naturalne ułożenie ręki i ułatwia precyzyjne pisanie, bez bólu i drętwienia ręki.

Lekko się prowadzi i nie robi kleksów.
Opakowanie zawiera pióro, 1 wymienny wkład o grubości linii pisania 0,5 mm z wymazywalnym atramentem w kolorze niebieskim oraz etykietkę na imię
Pióro dostępne jest w różnych kolorach: kolor jasnoniebieski, granatowy, różowy, zielony, bordowy, lawendowy, turkusowy, w wersji dla osób leworęcznych i praworęcznych.

Wkład o grubości 0,5 mm można w wyższych klasach zmienić na 0,3 mm.

Naucz swoje dziecko prawidłowo pisać!

Mogłoby Cię zainteresować:

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

  • Edukacja seksualna dla najmłodszych

  Książka "Mamo, jak przyszedłem na świat?" powstała na podstawie wspólnych rozmów matki-lekarki z 5-letnim synem.W nowoczesny, prosty, delikatny, a jednocześnie zgodny z prawdą i pełny miłości sposób odpowiada na pierwsze pytania dzieci m.in. skąd się wzięły na świecie.Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  39,00 zł
  Kup teraz
  • Dla nastolatków

  Tym razem w trochę komiksowej formie z wieloma ilustracjami, ponieważ nie chcemy Was, drogie chłopaki, zamęczać czytaniem.

  45,00 zł
  Kup teraz

Nasze pozostałe projekty: