Pióro kulkowe ścieralne PILOT Frixion Ball

0/5
(Liczba ocen 0)

Pisz płynnie piórem kulkowym Frixion, usuwaj błędy, ogrzewając je za pomocą silikonowej końcówki i poprawiaj je szybko i sprawnie! Tusz Metamo, wrażliwy na zmiany temperatury, został opatentowany przez Pilot'a. Dzięki niemu PILOT zrewolucjonizował rynek artykułów piśmiennych! 

More details

DOSTĘPNY > 5 ks

CENA: 14,00 zł

szt.

Pióro kulkowe ścieralne PILOT Frixion Ball to idealne pióro dla uczniów, którzy mają już wypracowany prawidłowy sposób trzymania przyborów do pisania.

Jest ścieralne, ale nie ma ergonomicznego kształtu. Dlatego dla uczniów 1 i 2 klasy polecamy ergonomiczne pióro Stabilo.

Zeszyty pełne przekreśleń? Mamy na to sposób! Polecamy pióro kulkowe FriXion Ball, które można bardzo łatwo wygumować za pomocą plastikowej końcówki pióra. Pióro ma specjalny atrament, który znika przy gumowaniu. Jeżeli wygumowany tekst podda się działaniu temperatury poniżej -15°C (na przykład włoży się kartkę do zamrażarki), tekst pojawi się ponownie.

Przy standardowym używaniu w szkole wkład wystarcza na ok. 3-4 tygodnie, dlatego wraz z piórem polecamy zakupić także wkłady zapasowe.

Koniec z przekreśleniami w zeszytach!

Opływowy kształt i dekoracyjny tatuaż sprawiają, że Frixion posiada swój młodzieńczy styl. Występuje w 10 kolorach. Nie powinien być stosowany przy wypisywaniu oficjalnych dokumentów.

Wymienny wkład : Tak

Szerokość linii pisania : 0.35 mm

Rozmiar końcówki piszącej : 0.70 mm

Mogłoby Cię zainteresować:

  • Wystarczy wygumować

  Napisz… usuń… popraw z automatyczną wersją pióra FriXion! . Napisany piórem Frixion tekst potrzyj dynamicznie szarą końcówką i zobacz jak znika w magiczny sposób! Możesz natychmiast poprawić swoje błędy i pomyłki. Tusz Metamo, wrażliwy na zmiany temperatury, został opatentowany przez Pilot'a.

  16,00 zł
  • Wystarczy wygumować

  …pierwszy wymazywalny długopis żelowy STABILO! Nowy długopis żelowy jest naprawdę wszechstronny - można nim pisać, rysować, a każdy błąd łatwo wygumować i napisać w tym miejscu nowy tekst. STABILO Gel Exxx świetnie sprawdzi się w szkole i w biurze.

  13,00 zł

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

Nasze pozostałe projekty: