Blisko

Długopis ścieralny PILOT Frixion Clicker

0/5
(Liczba ocen 0)

Napisz… usuń… popraw z automatyczną wersją pióra FriXion! . Napisany piórem Frixion tekst potrzyj dynamicznie szarą końcówką i zobacz jak znika w magiczny sposób! Możesz natychmiast poprawić swoje błędy i pomyłki. Tusz Metamo, wrażliwy na zmiany temperatury, został opatentowany przez Pilot'a.

More details

DOSTĘPNY > 5 ks

CENA: 16,00 zł

szt.

Długopis ścieralny PILOT FriXion Clicker to nowa wersja pióra kulkowego FriXion Ball, tym razem bez zakrętki! Wystarczy nacisnąć i pisać!

Zeszyty pełne przekreśleń? Mamy na to sposób! Długopis ścieralny FriXion Clicker można bardzo łatwo wygumować za pomocą plastikowej końcówki pióra. Długopis ma specjalny atrament, który znika przy gumowaniu. Jeżeli wygumowany tekst podda się działaniu temperatury poniżej -15°C (na przykład włoży się kartkę do zamrażarki), tekst pojawi się ponownie.

To idealny długopis dla uczniów, którzy mają już wypracowane prawidłowe trzymanie przyborów do pisania. Jest ścieralne, ale nie ma ergonomicznego kształtu. Dlatego dla uczniów 1 i 2 klasy polecamy ergonomiczne pióra Stabilo.

Dostępne są w kilku kolorach: niebieskim, granatowym, jasnoniebieskim, czarnym, czerwonym, fioletowym i różowym.

Przy standardowym używaniu w szkole wkład wystarcza na ok. 3-4 tygodnie, dlatego wraz z długopisem polecamy kupić również wkłady zapasowe.

Koniec z przekreśleniami w zeszytach!


Dzięki niemu PILOT zrewolucjonizował rynek artykułów piśmiennych! . Opływowy kształt i dekoracyjny tatuaż sprawiają, że Frixion posiada swój młodzieńczy styl. Występuje w 7 kolorach. Nie powinien być stosowany przy wypisywaniu oficjalnych dokumentów.

Wymienny wkład : Tak
Szerokość linii pisania : 0.35 mm
Rozmiar końcówki piszącej : 0.70 mm

Mogłoby Cię zainteresować:

  • Wystarczy wygumować

  Pisz płynnie piórem kulkowym Frixion, usuwaj błędy, ogrzewając je za pomocą silikonowej końcówki i poprawiaj je szybko i sprawnie! Tusz Metamo, wrażliwy na zmiany temperatury, został opatentowany przez Pilot'a. Dzięki niemu PILOT zrewolucjonizował rynek artykułów piśmiennych! 

  14,00 zł
  • Wystarczy wygumować

  …pierwszy wymazywalny długopis żelowy STABILO! Nowy długopis żelowy jest naprawdę wszechstronny - można nim pisać, rysować, a każdy błąd łatwo wygumować i napisać w tym miejscu nowy tekst. STABILO Gel Exxx świetnie sprawdzi się w szkole i w biurze.

  13,00 zł

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

Nasze pozostałe projekty: