Ołówek z wypustkami STABILO Easy Graph 3 sztuki

0/5
(Liczba ocen 0)

Ergonomiczny ołówek grafitowy z wypustkami.

More details

DOSTĘPNY

CENA: 15,00 zł

szt.

Ergonomiczny ołówek STABILO Easy Graph z wypustkami uczy dziecko prawidłowo trzymać przybory do pisania.

Ergonomiczny ołówek STABILO EASYgraph to doskonały wybór do wygodnej i łatwej nauki pisania pierwszych liter. Kształt ołówka STABILO EASYgraph został specjalnie dostosowany do dziecięcej ręki. Trójkątny kształt i wypustki zapobiegające ślizganiu się ręki w intuicyjny sposób podpowiadają, jak prawidłowo trzymać przybór do pisania.

Ten ołówek grafitowy jest idealny zarówno do pisania, jak i szkicowania.

Ołówki dostępne są w opakowaniu po 3 sztuki. Są w wersji dla osób praworęcznych - z czerwoną końcówką oraz dla osób leworęcznych - z żółtą końcówką. Ołówki są dostępne w kolorach: niebiesko-zielonym (na zdjęciu), niebieskim, pomarańczowym i zielonym, w zależności od dostępności u producenta. Na każdym ołówku jest miejsce na wpisanie imienia dziecka.

Rozgrzewka rąk przed rysowaniem i pisaniem


Jak poprawnie trzymać kredkę albo pióro

Mogłoby Cię zainteresować:

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

  • Edukacja seksualna dla najmłodszych

  Książka "Mamo, jak przyszedłem na świat?" powstała na podstawie wspólnych rozmów matki-lekarki z 5-letnim synem.W nowoczesny, prosty, delikatny, a jednocześnie zgodny z prawdą i pełny miłości sposób odpowiada na pierwsze pytania dzieci m.in. skąd się wzięły na świecie.Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  39,00 zł
  Kup teraz
  • Dla nastolatków

  Tym razem w trochę komiksowej formie z wieloma ilustracjami, ponieważ nie chcemy Was, drogie chłopaki, zamęczać czytaniem.

  45,00 zł
  Kup teraz

Nasze pozostałe projekty: