Ergonomiczny ołówek STABILO Easyergo (5-7 lat) 3.15

0/5
(Liczba ocen 0)

Idealny ołówek z grafitem do nauki pisania. Przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (5 - 7 lat).

More details

DOSTĘPNY

CENA: 27,00 zł

szt.

Ergonomiczny ołówek STABILO Easyergo 3.15 mm to wyjątkowy ołówek z grafitem do nauki pisania. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (5 - 7 lat).

Kształt STABILO EASYergo 3,15 mm zapewnia poprawny sposób trzymania i pisania. Gumowy uchwyt na kciuk, palec wskazujący i palec środkowy zapobiega ześlizgiwaniu się palców. Lekki ołówek wymusza odpowiednie, naturalne ułożenie ręki i ułatwia precyzyjne pisanie, bez bólu i drętwienia ręki.
Grafit o średnicy 3,15 mm wysuwa się za pomocą naciskanego mechanizmu.
Opakowanie zawiera ołówek z grafitem, temperówkę oraz etykietkę na imię.
Dostępny jest w czterech kolorach: kolor niebieski (jasno-ciemny), różowo-fioletowy, zielony (jasno-ciemny) i pomarańczowo-czerwony, w wersji dla osób praworęcznych i leworęcznych.

Wraz z ołówkiem warto zamówić zestaw grafitów.

Ołówek, którym zachwycają się dzieci, rodzice i nauczyciele.

Rozgrzewka rąk przed rysowaniem i pisaniem


Jak poprawnie trzymać kredkę albo pióro

Mogłoby Cię zainteresować:

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

  • Edukacja seksualna dla najmłodszych

  Książka "Mamo, jak przyszedłem na świat?" powstała na podstawie wspólnych rozmów matki-lekarki z 5-letnim synem.W nowoczesny, prosty, delikatny, a jednocześnie zgodny z prawdą i pełny miłości sposób odpowiada na pierwsze pytania dzieci m.in. skąd się wzięły na świecie.Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  39,00 zł
  Kup teraz
  • Dla nastolatków

  Tym razem w trochę komiksowej formie z wieloma ilustracjami, ponieważ nie chcemy Was, drogie chłopaki, zamęczać czytaniem.

  45,00 zł
  Kup teraz

Nasze pozostałe projekty: