Magformers 

Klocki magnetyczne Magformers to jedne z najpopularniejszych klocków magnetycznych dla dzieci. Klocki Magformers mają magnesy wbudowane w elementy, więc nie grozi ryzyko ich odpadnięcia i połknięcia. Magnesy są bardzo silne, wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast połączą się ze sobą. Za pomocą figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle, począwszy od prostych figur, skończywszy na pomysłowych budowlach. To kreatywne klocki, które dają nieograniczone możliwości zabawy i rozwijają wyobraźnię przestrzenną dziecka oraz logiczne myślenie. Szczególnie polecamy zestaw podstawowy Magformers Wow Starter albo ulubione Magformers Carnival i Magformers Carnival z kółeczkami.

Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

Wyjątkowe książki edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Babyonline

  • Edukacja seksualna dla najmłodszych

  Książka "Mamo, jak przyszedłem na świat?" powstała na podstawie wspólnych rozmów matki-lekarki z 5-letnim synem.W nowoczesny, prosty, delikatny, a jednocześnie zgodny z prawdą i pełny miłości sposób odpowiada na pierwsze pytania dzieci m.in. skąd się wzięły na świecie.Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  39,00 zł
  Kup teraz
  • Dla nastolatków

  Tym razem w trochę komiksowej formie z wieloma ilustracjami, ponieważ nie chcemy Was, drogie chłopaki, zamęczać czytaniem.

  45,00 zł
  Kup teraz

Nasze pozostałe projekty: